iinstalacje sp z o.o.

Jesteśmy firmą działająca na rynku od 2005 roku. Nasze usługi na początku działalności to systemy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła dla domów jednorodzinnych. Podczas ciągłego rozwoju firmy rozpoczęliśmy usługi  wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania dla obiektów komercyjnych takich jak McDonald , salony samochodowe BMW , VW ,SKODA , restauracje warszawskie ( patrz realizację )

Firma powstała jako odnoga Went-a Sp. z o.o. ( www.went-a.pl ) skupiając się na dostarczeniu usługi kompleksowej dla domów jednorodzinnych w branży instalacji sanitarnych

IMG_6138
IMG_6147

Posiadamy własną kotłownię w pełni działającą i ogrzewającą 180 m2 pomieszczeń. W kotłowni wykorzystujemy różne źródła ciepła oraz energii. Nasza kotłownia jest w pełni zautomatyzowana , współpracuje z instalacją odbioru ciepła (klimakonwektory), jest również opomiarowana i monitorowana.

Wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie dopasować instalacje optymalnie na potrzeby indywidualne klienta. Dokonujemy nastaw po pierwszym sezonie grzewczym w celu pełnej optymalizacji zużycia energii.

Misja

Naszą misją jest działanie na rzecz uświadamia inwestorów w racjonalnym zużywaniu energii w domach jednorodzinnym.

IMG_6140
0
instalacji w domach jednorodzinnych
0
lat na rynku
0
lat gwarancji
allegro yt

Umów się na prezentacje działania kotłowni